در این صفحه شما می‌توانید وبلاگ‌هایی که بنده به صورت منظم مطالعه شان می کنم را ببینید و اگر دوست داشتید شما هم آن‌ها را دنبال کنید . انتشار این لیست به معنی این نیست که بقیه وبلاگ‌ها را مطالعه نمی کنم یا فقط این وبلاگ‌ها را تایید می کنم نیست . بلکه این وبلاگها را قویا مطالعه می کنم . دوست داشتم اگر شما هم دوست داشتید بتوانید آنها را دنبال کنید. 

 

وبلاگ زمزم ( milad321.blogfa.com )

یک وبلاگ درجه یک در زمینه روزانه نویسی است . مطالب واقعا مفیدی از روزانه‌های ساده یک انسان را در این وبلاگ می توانید مطالعه کنید و از تجارب خانم مینوچهر استفاده کنید . به شخصه واقعا وبلاگشون رو دوست دارم و پیشنهاد می کنم شما هم حتما مطالعه کنید.

وبلاگ عصیان ( osyan.net )

فکر می کنم دیگر همه شما نیما اکبرپور مجری برنامه کلیک بی‌بی‌سی فارسی را میشناسید . وبلاگ عصیان وبلاگ رسمی نیما اکبرپور است . گرچه زیاد فعال نیست و نمی نویسد ولی مدتی حسابی دنبالش می کردم . در توییتر فعال تر است . دوست داشتید می توانید توییتر ایشان را دنبال کنید

وبلاگ هوشمند - اسکریپتیکس ( scriptics.ir )

کاربر توییتری هوشمند مدتی بود که در وبلاگ خودش از اتفاقاتی در حوزه دنیای مجازی می نوشت . از اتفاقات یک سری کلاهبرداران،فیشرها و هکر های اینترنت و بعد از انجام یک سری کارها اون ها رو منتشر می‌کرد . ار ارتباط افراد با شرکت ها می نوشت و واقعا دنبال کردن وبلاگش مایه مباهات ما بود و هست . دوست داشتید کمی هم از امنیت بخوانید هوشمند را دنبال کنید

وبلاگ علیرضا شیرازی ( shirazi.blogfa.com )

شاید خنده دار باشد چون بسیاری از بیانی ها از علیرضا شیرازی دل خوشی ندارند . ولی علیرضا شیرازی به عنوان یک فعال آی تی و یک شخصی که خودش وبلاگ نویس است مطالب وبلاگش واقعا ارزش خواندن دارند . پیشنهاد می کنم علیرضا شیرازی را بخوانید اگر دوست داشتید .

وبلاگ امین ثابتی ( aminsabeti.net )

امین ثابتی از امنیت دیجیتال می نویسد و وبلاگش را دنبال می کنم . دوستش داشتید دنبالش کنید.

وبلاگ وبلاگینا ( weblogina.com )

خیلی وقته دنبالشون می کنم . از گذشته . پشنهاد می کنم وبلاگینا رو شما هم دنبال کنید و اخبار در مورد فناوری اطلاعات رو می توانید در این وبلاگ بخوانید.

وبلاگ بلاگ‌نوشت ( blognevesht.com )

صادق جم در بلاگ نوشت می نویسد . از افکارش . خیلی سال است که بلاگنوشت را دنبال می کنم . بیشتر برای من حالت نوستالژیک دارد . پیشنهادش میکنم که شما هم او را دنبال کنید.

 

وبلاگ های ویرگول ( virgool.io )

اگر سایت ویرگول را دنبال کنید نویسنده های زیادی در موضوعات مختلف می نویسند که می توانید از مطالبشان استفاده کنید

 

(ــ این لیست به روز میشود)