هاتف

وبلاگ شخصی هاتف

نظر سنجی و جایزه! (انتخاب کنید)

خیلی ممنونم از عزیزانی که این روز رو گرامی داشتن و در چالش ۱۶ شهریور شرکت کردند . به تعداد هشت شرکت کننده در این چالش شرکت کرده اند که تنها ۵ نفر آنها در خواست شرکت در مسابقه را داشتند . هر کدام از آنها که فکر می کنید بهتر بودند را انتخاب کنید . شما می توانید از فرم زیربه آنها رای بدهید . هر رای اخذ شده یک امتیاز برای این شرکت کنندگان منظور خواهد شد . می توانید به آنها امتیازبیشتری بدهید . کافیست عدد شرکت کننده مورد نظر را به صورت انگلیسی به سامانه پیامکی 50002030443322 ارسال نمایید . سه امتیاز به ازای هر رای ثبت خواهد شد . توجه داشته باشید هیچ کارکتر اضافی ای وارد نکنید تا رای شما ثبت شود .

نکات:

۱.سامانه اس ام اسی کاملا امن بوده و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق دسترسی و نشر شماره همراهی که با آن شرکت کرده اید را ندارد

۲. از آنجا که این روزها سو استفاده از ارسال اس ام اس به یک شماره خاص زیاد شده خواهشمندم فقط به همین شماره رای خود را ارسال کنید . هاتف.کلیک متعهد است که شماره شما را در هیچ سرویس ارزش افزوده ای اضافه نمی کند و این شماره کاملا شخصی و خصوصی می باشد.

۳. در ازای ارسال اس ام اس به این شماره هیچ مبلغ اضافی از شما کسر نخواهد شد و تنها هزینه ارسال پیامک عادی را پرداخت خواهید کرد.

به این علت که این چالش دعوتی نبود و هر کسی دوست داشت می توانست شرکت کند از این چالش استقبال نشد ولی برای شرکت کنندگان عزیز (به شخصی که بیشترین رای را آورده باشد) یک عدد دامنه .آی آر رایگان یکساله هدیه خواهد شد .

پست چالش

پست اعلام برندگان و جوایزراستی این رو هم بگم که اینجا به جز آدرس خودش از آدرس زیر هم در دسترسه :
blog.hatefix.ir
لینک‌های مفید و دوستان
تبلیغات
کریتیو کامنز و حق نشر
Creative Commons License
Designed By Erfan Powered by Bayan