هاتف

وبلاگ شخصی هاتف

بیایین و دوستم بشین

اون روزی که این وبلاگ رو ساختم داشتم با خودم فکر می کردم که چرا؟ واقعا چرا؟ چرا من در سال باید هفتصد هزار تومن برای یک وبلاگ هزینه کنم ؟ ولی خب وقتی فکر کردم دیدم نه هدف هایی دارم که می صرفه این هزینه رو داشته باشم . هدف اولم این بود که شروع کنم به تولید محتوا و از کتاب ها و وبسایت ها و داستان هایی که می خونم توضیح بدم و روزمرگی هام رو بنویسم . اگر ایده خوبی به ذهنم رسید اون رو بسط بدم و بنویسم و یا اگر دوست داشتم یه روزی تخلیه بشم و داستانی بنویسم بتونم اون رو روی وبلاگ خودم بنویسم . اینجا آدرس وبلاگ عمومی من شد . وبلاگی که قرار شد توش راحت باشم و توش راحت حرف بزنم و شاید دلیل اینکه وبلاگ صمیمی بلاگفا ام رو هم بستم همین بود.

اما به لحاظ شرایط زندگی اتفاقاتی افتاد که هدف اول درست میسر نشد .  تغییراتی توی زندگی من اتفاق افتاده که می تونین از طریق کانال تلگرامم یا گوگل پلاسم بخونین کامل ترش رو . این تغییرات باعث میشه که من وقت زیادی برای نوشتن نداشته باشم . اما این دلیل نمیشه که وبلاگم رو ببندم یا به نظرات سالی یک بار جواب بدم . همیشه میگم اگر وبلاگی رو باز کردی که بقیه دارن می خوننش پس مسولیت داری . یا از اول باز نمی کردی یا وقتی باز کردی حق بستن یا ندیدن کاربرانش رو به هیچ عنوان نداری.

این پست رو زدم بهتون بگم هدف دومم داشتن دوسته . بیایین با من دوست باشین . برام مهم نیست پسرین یا دختر . برام مهم نیست ۱۲ سالتونه یا ۷۵ سالتون . برام مهم نیست نوع تفکرتون چیه یا کدوم خواننده رو دوست دارین . اگر فکر می کنین آدم خوب و مهربونی هستین بیایین و با من دوست بشین . با هم دوست های خوبی بشیم . این روزها مشکلات زیاد شده و ما تلخی داریم سپری می کنیم . ولی اتفاقی که افتاده اینه که خودمونم داریم این اتفاقات رو تلخ تر می کنیم . ما می تونیم با نزدیک شدن به هم و با هم بودن و با هم خوب بودن کمی از این تلخی ها بکاهیم . برای هم مرهم بشیم نه درد! اگر دوست دارین خوشحال میشم بیایین با هم دوست های خوبی باشیم . بیایین با هم کیف کنیم و لذت ببریم . بیایین با من روزهام رو شریک بشین و بذارین من هم با روزهاتون شریک بشم . با هم حرف  بزنیم و درد دل کنیم و به هم کمک کنیم . با هم بودن مهم ترین نکته ایه که همه فراموشش کردیم . گروه بندیش کردیم . خصوصی اش کردیم . بیایین پستای خوبی که زدین رو به من معرفی کنین بذارین منم به بقیه معرفی کنم . بیایین و با من در تماس باشین . بیایین تا گوگل پلاس هم٫ کانال تلگرام هم٫ صفحه اینستاگرام هم٫ صفحه توییتر و فیس بوک و هرچی که توی نت هست هم رو دنبال کنیم و با هم باشیم . تبادل اطلاعات کنیم و حرفهای همدیگر رو بشنویم . دنیا خیلی کوتاه و تلخه و چه بهتر که توی این کوتاهی ما کیف مون رو از دوستی هامون کنیم. منتظرتونم.

مورد آخر که عرض می کنم اینه که من از این پست به بعد سعی می کنم اون وبلاگ نویسی ای که مد نظرم بود رو شروع کنم و یک وبلاگ خوب بنویسم . مطالبی رو تولید کنم که واقعا دوست داشته باشین و خوشتون بیاد . شاید تعدادش کم بشه ولی قطعا کیفیتش خیلی خیلی بالاتر میره و ممنونم که باز بی منت دنبالم می کنین .

راستی دارم یک فکری می کنم که یک برنامه صوتی گفتگو محور خوب درست کنم . خیلی داره ذهنم رو درگیر می کنه. شاید خبر خوبی راجع به این دادم :)

لینک های شبکه اجتماعیم توی ساید بار هست. بیایین و خودتون رو معرفی کنین و دنبالم کنین تا داشته باشمتون و دوست باشیم :)

** ببخشید غلط تایپی داشت . از پست بعد همه شو رعایت می کنم خیلی عجله داشتم و عجله ای نوشتم . پوزشم رو پذیرا باشید

بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
وبسایت "*******، سیستمی برای اشتراک لینک های شما به صورت رایگان" افتتاح شد. می توانید با مراجعه به وبلاگ ما و گذاشتن تنها یک نظر لینک خود را برای ما بفرستید و ما در اسرع وقت آن را در وبسایت خود قرار دهیم. آدرس سایت: *************** همچنین برای قرار گرفتن در بخش لینک های ویژه اول باید لینک ما را در سایت خود قرار دهید و بعد برای ما نظر ارسال کنید. آدرس سایت: ***************
مانی عزیز به عنوان یک دوست خدمتت عرض می کنم که کاری که می کنی خیلی زشت و بده
با این کارت نه تنها دنبال کننده نمی گیری بلکه وبلاگت میره توی دسته وبلاگ های سطح پایین و بی ارزش دسته بندی میشه . وبلاگ ها ارزش بندی ندارن ولی دو دسته هستن . یا وبلاگن یا اسپم .
فکر نمی کنی بهتره یه ایده بهتری رو برای خودت داشته باشی؟ یه وبلاگ خوب بنویسی و بعد دوستان خودت رو داشته باشی تا اینکه یک وبلاگ اسپم درست کنی و ده تا وبلاگ اسپم رو توش اضافه کنی بعد از بقیه سایت ها مطلب کپی کنی و بعد با نظرات اسپم بقیه وبلاگ ها رو اذیت کنی.
خیلی حرفه ای نیست و خیلی هم زشته این کار.
مانی عزیز اگر من رو به عنوان یک دوست می دونی لطف کن این کار رو نکن . اگر واقعا می خوای یک وبلاگ نویس خوبی بشی من می تونم کمکت کنم در سطح سواد خودم . اگر هم فکر می کنی خودت می دونی این راه درستشه ادامه اش بده. ولی شک نکن چیزی جز ناراحت کردن بقیه و اینکه همه نظراتت توی پوشه هرزنامه بره هیچ اتفاق خاص دیگه ای برات نمی افته. دوست عزیز سعی کن از اسپم کردن دست برداری و هر کاری رو به روش درست اون کار انجام بدی.
ممنونم اگر این پاسخ نظر من رو می خونی
مگه همین که وبلاگ همو دنبال میکنیم و میخونیم و برای دغدغه های همدیگه ارزش قائلیم و همدیگه رو نقد منیکنیم به معنی دوستی نیست؟
آره نسرین عزیز.  ولی می دونی وبلاگ یه جاییه که هرچقدر هم صمیمی باشه باز یه رسمیت هایی داره . برای مثال وبلاگ من یک سری رسمیت های خاص خودش رو داره و من دوست ندارم هرجیزی رو توش بنویسم . ولی توی توییتر دستم باز تره . توی گوگل پلاس دستم خیلی خیلی باز تره . راحت تر می تونم بنویسم وراحت باشم . توی استوری های اینستاگرام هم همینطور.
برای همین نگفتم دنبال کردن وبلاگ دوستی نیست . ولی منظورم دوستی بیشتر و نزدیک تر بود تا سطح وبلاگ
آهان بله یه جورایی حق با توست
محلصم . بعله اینطوری .
خیلی دوست دارم توی همه شبکه ها دوستای زیادی داشته باشم
هفتصد تومن پول چی دادی؟؟؟
ما که همین جوری رایگانم باهات دوستیم
من که به شخصه عاشق بلوچام از بس که این قوم ماهن، از بس کمکاری هر چند روز با خودم میگم این پسر چرا ننوشت ...
بی خیال ما همه دوست داریم نزدیک و دور نداره اتفاقا اینجوری بیشتر باهم دوستیم چون اگه نزدیک تر باشیم باهم دعوامون میشه
سلام دوست عزیز . پول نگهداری این وبلاگ در سال در حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان است (بدون احتساب اینترنت)
برای اینکه CCC.blog.ir رو تبدیل کنم به blog.hatef.click نیازمند یک عدد دامین + یک عدد سرور + امکانات اختیاری بیان هست
۵۰ هزار تومان امکانات اختیاری بیان
۱۲۷ هزار تومان دامنه .click
۵۷۰ هزار تومان سرور برای هدایت دامنه به صورت سابدامین (با ترافیک بالا در صورت مراجعات بالا)
این قیمت ها درصورتی است که دلار ۱۵ هزار تومان بماند :) (بجز امکان اختیاری بیان چون اون با دلار نیست)
می دونم قشنگ نبود اینها رو بنویسم چون خصوصیه و خب می تونم ندم و گفتنش ممکنه مخاطب رو ناراحت کنه ولی برای پاسخ به سوالت گفتم بگم.
شما لطف داری دوست عزیز که با من دوستی . بله همه اقوام ایران ماهن . همه شون خوبن . در مورد نوشتن هم عرض کردم که بیشتر وقتم رو به پاسخ کامنت ها و بلاگ خوندن میذارم و مطالبی رو ارسال می کنم که واقعا ارزش انتشار داشته باشن .
چرا باید دعوا بشه؟ من فکر می کنم اگر فکر می کنی ممکنه با کسی دوست شدنت باعث بشه که دعواتون بشه پس دوست نباشین بهتره . ولی من دلیل دعوا شدنمون رو نفهمیدم .
به قول خودت زمان میبره
ولی بلاخره دوستای واقعی تو دنیای مجازی مشخص‌میشن
هاتف ادمای دنیای مجازی‌متعهد به هیچی نیستن 
ولی همه ی‌ما دوستای خودمو پیدا میکنیم
آره خیلی .. ولی مثلا صد نفر دوست میشن بیست نفرشون صمیمی میشن و میشن دوستای واقعی ولی اون هشتاد نفر باز دوستن .
می دونم متعهد نیستن ولی دوست که هستن . می دونی هستن! این بودنه و هستنه که مهمه . بعد از مثلا صد نفر بیست تا خوب پیدا شن متعهد به دوستی باشن بسه دیگه؟ بس نیست؟
موافقی؟
خیلی به دلم نشست اون بخش دوستیش و امیدوارم بتونم دوست خوبی باشم :)
منتظر تولید محتوا و روزانه نویسی هات هستم 
خیلی ممنونم ازت دوست عزیز . امیدوارم منم دوست خوبی باشم .
حتما . یه هفته که حسابی سرم شلوغه ولی بعد یکی دو هفته رسما شروع می کنم و میترکونم!
با اجازتون تلگرام و توییتر ندارم( بلد نیستم از توییتر استفاده کنم و گوشی هوشمند هم برای باز کردن حساب تلگرام ندارم:)
گوگل پلاسم برام باز نکرد:\ نمی دونم چرا، اینستا هم ندارم ( وقتی پونزده سالگیو رد می کنی کنکور بهت خیلی نزدیک میشه :(
فقط تونستم ویرگولو باز کنم:)
ماشالله بزنم به تخته خیلی بچه ی خوبیم اینهمه سالم مگه داریم:))
مامانم همش داره میگه برو فیزیک بخون و منم به آرومی دارم تایپ می کنم که صدا نره:((
حتما باید برای دیدن گوگل پلاس و توییتر و تلگرام فیلتر شکن داشته باشی . خیلی دوست داشتم یک وبلاگ دیگه باز کنم و خب نقش شبکه های اجتماعی رو بازی کنه تا کسانی که فیلتر شکن ندارن از اونجا استفاده کنن ولی متاسفانه وبلاگ با شبکه اجتماعی فرق داره و باید حتما نصب کنی توشون حساب داشته باشی
ایراد نداره از وبلاگ دوستم باش :))
مرسی که دوستم هستی :)

:)))))میخونیمت و دوستیم
برووو!!
من صد تا دشمن داشته باشم بهتر از تو یه دوسته!!! بوووروووووو!!! :)))))))
خیلی جالبه که من چون وقتی اومدم تو وبلاگتون و از شما چنین فردی رو که الان توصیف کردید، تو ذهنم ساخته بودم، دنبالتون کردم و حالا بعد چند روز دارم میخونم این پست رو و می بینم که حدسم درست بوده! (:
خیلی لطف داری دوست عزیز
باعث افتخار منه که من رو دنبال می کنی و مطالعه می کنی . ازت بسیار سپاسگزارم

😢چرااا
ششوووخخخیییییی
یک سوال .
آیا شما ویرگول را هم قبول میکنید ؟
سلام بینام عزیز.
با کمال میل چرا که نه؟
ویرگولم یه پلتفرم وبلاگ نویسیه
😊😊
عالیست... خوبه که دوستا هوای همو داشته باشن.. 🌹🌹🌺
ممنونم صبیره عزیز
خب اگر میشد یه راه نظر دادن واسه کانالتون هم بود خیلى خوب بود مثلا. مخصوصا واسه منى که تازه با کانالتون آشنا شدم و خب اخیرا خوندن اونجا برام راحت تر هم هست
خیلی خوب . امکان نظر دادن فراهم نیست ولی خب توی کانال مطللب زیادی نمی ذارم
ار دوست داری گوگل پلاس من رو داشته باش و اضافه کن . اونجا می تونیم گپ و گفت کنیم . اونجا رو بیشتر و بهتر از کانالم به روز می کنم .
ماشاالله جز اینستاگرام و ویرگول فیلتره :|
:)))))
گاون دیگه ... فیلتر کردن .. چی بگم ... ببخشید دیگه مجبورین برای خوندن من فیلترشکن نصب کنین
از بعد دیگه هم نگاه کنیم ، مردم هم شورش رو در اوردن !!! البته در چیزی که شما هم گفتید شکی نیست
مردم شور چی رو در آوردن عزیز من؟
اینکه هر کسی توی صفحه اش چه کار می کنه نباید به دولت ارتباط داشته باشه . من دوست دارم شورم رو توی صفحه ام دربیارم.  بقیه عقل دارن می تونن نگاه نکنن! ولی بستنش درست نیست
این فکر هم درست نیست دوست عزیز که خوبه بستنش چون مردم شورش رو در آوردن . شور چی رو؟
آزادی یعنی همین . هر کسی آزاده هر کاری کنه . حتی اگر شورش رو در بیاره . گرچه من با شور در آوردنم مخالفم.
کسی حق نداره ازادی  رو بگیره . فیلتر کردن پس گاون . فیلتر کردن نه انسانی عه نه موازی اهداف دنیای آزاد و آزادی عه!
فیلترشکن خوب ( امن باشه ) چی پیشنهاد میکنید ؟
امن سراغ دارم ولی پولیه .
خیلی سایت های وی پی ان فروشی هستن که سرویس میدن. سیسکو و کریو بهتره
توی رایگان ها هم من رایگان استفاده نمی کنم .
تور چه طوره ؟
چون که متناوبا ای پی اش عوض میشه من پیشنهادش نمی کنم
اگر فقط می خوای صفحه وب باز کنی خوبه
ولی برای کارهای مهم تر نه
اونم به خاطر تعویض ای پی تند تند عه
یعنی با تور میتونم بیام گوگل پلاست ؟
آره اگر گوگل پلاس رو می خوای میشه
به نظرم بین همه ی فضاهای مجازی موجود، محیط وبلاگ محیط سالم تری برای پیدا کردن دوسته:-)
میشه گفت اینطوریه .
برای من این وضعیت خیلی بهتره
مرسی نظر دادی بیشتر اینجا بیا
چهارشنبه ۴ مهر ۹۷ , ۱۳:۴۲ آقای سر به هوا :)
ماشاالله چه همه شبکه اجتماعی !
از افتخاراتم اینه دونه دونه اینارو ترک کردم ! نت میام فقط واسه وب!
موفق باشی:)
مرسی
سلام دوست من  ،وقتی برای همدیگه وقت میزاریم و پست های همدیگه رو میخونیم و نظر میزاریم و توی سختی ها دلداری میدیم یعنی با همدیگه دوستیم دیگه!
آره خب این هم هست
ولی معمولا توی فضای وبلاگ اینقدر برای هم وقت نمی ذاریم . میذاریم؟
هستیم..متاسفانه ندارم اون شبکه های اجتماعی رو ..خیلی هم فعال نیستم و اهلش..باشم هم مفید نیستم..
تو تلگرامتون هستم ..چقدر غمگین مینویسید بعضی وقتا و ناراحت کننده..
واقعا براتون آرزو میکنم روزبه روز موفق تر باشید ..
وبلاگتون هم واقعا عالیه و متفاوت و آموزنده..
موفق باشید همیشه :)

دیگه توی زندگی به هر کسی می تونه فشار بیاد و بعضی وقت ها من هم تحملم حدی داره و باید یه جایی بنویسمش .. بنویسم که داره چی بهم می گذره و چی شده .
خیلی خیلی از آرزوی زیبات ممنونم . در مورد وبلاگ من هم لطف داری .
شما هم همینطور همیشه موفق باشی .:)
آقای هاتف ، شما دوست منی چون خیلی تو این وب یاد گرفتم ، متاسفانه اینستا یا کانال تلگرام و هیچی درواقع ندارم :/ که بتونم اونجا ارتباط برقرار کنم 
همینجا دنبالتون میکنم با علاقه زیاد 
موفق باشین 🌷🌷🌷

خیلی ممنونم دوست عزیز
مدتیه بهت سر نزدم به خاطر این بوده که سرم حسابی شلوغه . یه کم منظم کنم خودم رو حتما متناوبا سر میزنم . ممنون که به من لطف داری دوست عزیز :)
سلام 
چقد اینجا سوت و کور شده... منتظر نوشتنتون هستم. امیدوارم همینطور که تصمیم گرفتید متناوبا به وب دوستان سر بزنید گاهی هم بیشتر بنویسید... بعضی هام مثل من منتظر نوشته هاتون هستن. 
موفق باشید.
سوت و کور نشده . توی نظرات پاسخ میدم و زندگی فعلا توی نظرات در جریانه . یک کم روی روال نیفتادم . به محض افتادن اول باید آموزش ها رو منتشر کنم . بعد کلی چیز میز توی دفتر نوشتم که ایده اولیه است و باید بشینم روشون کار کنم . بزودی حتما انجام میشه . فعلا درگیر زندگی خصوصی هستم و کمی نمی رسم واقها . ولی می خونم حتی اگر نظر ندم
متولد پاییز هستید؟؟ چ ماهی؟
بلی
آبان
عه فک کردم مهر :)
چ روزی ؟
روزش دیگه زیاد مهم نیست :)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی


راستی این رو هم بگم که اینجا به جز آدرس خودش از آدرس زیر هم در دسترسه :
blog.hatefix.ir
لینک‌های مفید و دوستان
تبلیغات
کریتیو کامنز و حق نشر
Creative Commons License
Designed By Erfan Powered by Bayan