هاتف

وبلاگ شخصی هاتف

ادای احترام

روبروی خودم نشستم و خودم رو نگاه کردم . تو چشم‌های خودم نگاه کردم ... انتظارش رو نداشتم ولی یک سیلی آب نکشیده ای بهش زدم . خودم فقط نگاه میکرد. چشم‌‌هایش پر شده بود ولی گریه نمی‌کرد . گفتم ازت خسته شدم . از رفتارهات خسته شدم. از ضعفت خسته شدم. از اینکه به هرنجاستی خودت رو می‌کشی که پر کنی چیزهایی که هیچ اولویتی و ارزشی توی زندگی ندارن. از اینکه پول‌‌هایت را هدر می‌دهی برای کسانی که حتی برایشان برای یک ساعت هم ارزش نداری. از اینکه اینقدر احمق و ساده ای و خم می‌شوی تا ازت سواری بگیرند . از اینکه خشم و نفرتت از بقیه را نمی‌توانی درونت نگه داری. از اینکه از آن آدم تودار که هیچ کس هرگز نمی فهمید چش شده تبدیل شدی به پتیاره ای که کتابش را جلوی هر آدمی باز میکند . اینقدر ضعیف شده که التماس می کند .

خودش هم خسته شده بود. خیلی خسته شده بود. قبل‌ها دفاع می‌کرد. می‌گفت من اشتباه میکنم . راه درست راه اوست . باید عاشق بود. باید کمک خواست . باید وقتی ضعیفی نشان دهی ضعیفی شاید کسی کاری از دستش بر آمد . همیشه نمیشه قوی بود و قوی نشون داد. همیشه نمیشه کوه بود . گاهی باید تکیه کرد نمیشه همیشه تکیه گاه بود . و برای همه در عین تیکه دادن تکیه گاه بود . آنقدر در خود ریختن روزی خود را پر می کند . اما امروز ساکت بود و زل زده بود به من . همیشه او نقش پیروز میدان را داشت و می‌گفت روزی ثابت می‌کند که اشتباه کردم . اما هم من از او خسته شده بودم و هم خودش . تصمیمم را بیان کردم . باز سکوت کرد . انگار راضی بود . خیلی راضی بود . گفتم وقتشه تمام شی . وقتشه بمیری . جایی در این دنیا برای تو وجود ندارد . تو مایه ننگ مایی . تو ضعفی ، تو راحت از بقیه میخوری . تو حتی به دشمن ات هم بیش از حد رحم می کنی . تو بی عرضه ای و دایم کارت وقف کردن خودت و نشستن و شمردن و پیدا کردن چرا که چرا درک نمی‌شوی. خوش هم خسته شده بود . دستم را گذاشتم جایی که نباید و خاموشش کردم . برای همیشه . برای همیشه کشتمش . او از امروز .. از این لحظه برای همیشه مرد.

شاید خیلی ضعیف بود اما برای تمام روزهای سختی که داشت و برای تمام تلاش ها و عصبانیت ها و خشم هایش ادای احترام می‌کنم . حق او این نبود ولی وقتی در زمان و مکان درست نباشی محکوم به حذف شدن هستی. به همین راحتی  .

خدانگهدار ای من گدشته 

سلام بر هاتف جدید :)
سلام ..
خوشحالم
خوشحالی نداره ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی


راستی این رو هم بگم که اینجا به جز آدرس خودش از آدرس زیر هم در دسترسه :
blog.hatefix.ir
لینک‌های مفید و دوستان
تبلیغات
کریتیو کامنز و حق نشر
Creative Commons License
Designed By Erfan Powered by Bayan