از : هاتف ۱۳۹۸

به : هاتف ۱۳۹۰

سلام . میدونم ممکن نیست به حرفم گوش کنی چون فکر می‌کنی امکان نداره که از آینده چیزی بیاد و بهت چیزی بگه . ولی خب خیلی خوش‌شانس بودی که این موقعیت نسیبت شد و می‌دونم خیلی احمقی که این نامه رو نخواهی خوند ولی من انقدر احمق نیستم که به خاطر احمق بودن تو فرصت نوشتن رو از خودم بگیرم . گرچه میدونم اگر بتونم تورو آگاه کنم که فلان کار رو نکنی من هم این ور تغییر خواهم کرد . یا شاید خواهم مرد یا شاید یه آدم دیگری خواهم شد که یادم می‌آید یه روزی یه نامه‌ای از خود آینده ام پیدا کردم . سرت را درد نمی‌آورم.

فکر می‌کنم که مشغول کنکوری . باید بهت بگم که هرکاری در مورد درس ‌خواندن‌ات انجام می‌دهی درست است و همان را ادامه بده و رویه ات را عوض یا تشدید نکن . اما اگر روزی نگار بهت پیام داد که برایش مهم نیست تو دوستش داری ولی او دوستت دارد و اگر جواب رد بهش بدهی تا آخر عمر با این عشق زندگی خواهد کرد بهش جواب بده خفه شو و دیگر تلفنش را جواب نده . کنکور شرکت نکن ! کارتت را آتش بزن و زودتر به سربازی برو . به هیچ یک از افراد فامیل پیام نده. یعنی محلشان نگذار . آدم‌هایی که دو رو هستند در انتهای این نامه اسامی‌شان پیوست شده است . اگر کامپیوتر میم خراب شد بگو به جهنم و شماره یک تعمیرکار رو براشون بده. خودت برای تعمیر نرو . اگر سین بهت گفت پروژه داره که هشتاد تا کامپیوتر رو ویندوز عوض کنه فقط بهش بگو فاک یو ! به من چه . برو زجمت بکش عوض کن .

اگر کسی جلویت خون بالا آورد و گفت محتاج هزار تومانم مریضم بهم بدی خوب میشم نده . چون تورا از خرید کامیپوتر هزار تومان عقب می‌اندازد . به جز احسان و محسن شماره تلفن تمامی دوستانت را پاک کن چون لیاقت و شعور دوستی با تو را ندارند! اگر دوستت گفت که حالش خراب است و نیاز است بیرون برود بگو می‌تواند با دوست دخترش یا یک الاغ دیگر این کار را کند . هرگز با آدم‌های حول سرمایه گذاری نکن و با همکاری شان سایت نزن . اگر سایت زدی آبرویت را نگه دار و خودت روی سایت باش ! نگذار با امکانات تو کثافت کاری کنند! پول‌هایت را پس انداز کن. تو سوپرمن نیستی . هر کسی نیاز دارد خودش برای خودش کاری می‌کند .

در سربازی با هیچ کس صمیمی نشو و به همه روی سگت را نشان بده . اگر یک کسی فحش بهت داد لطفا باز بر عصبانیتت کنترل داشته باش و خفه اش نکن . بعدا پیشمان خواهی شد . با فرهاد جواهر کلام کار نکن چون شاید انسان خوبی باشد ولی ضررش را خواهی دید . دوره شبکه رو شرکت کن . این کلمه رو سرچ کن : نرم افزار آزاد . یک وبلاگ بساز و در همان وبلاگ لعنتی شروع به نوشتن کن و حذفش نکن یا عوضش نکن . ویدیو بساز . زیاد به وبلاگ‌ها نظر نده چون فردا به روی خودت فخر فروشی می‌کنند و در نهایت غذا پختن را زودتر یاد بگیر. یک سیلی هم به گوش نون بزن . تو نمیدونی برای چی زدی ولی اون قطعا شاید بعدها خواهد فهمید برای چه خورده . کلا خودت را در دنیای مجازی زیاد نمایان نکن و زیاد تماس با کسی نداشته باش .

به دعوت : مای بست فرند

دعوت می‌شود از : نسرین ، بهار ، شاه قنبر ، پرنیان (شرکت کرده بود) ، نوشته‌های من  و بریدا